In iedere regio een contactpersoon

landkarteContec Sales Managers

De firma Hermann Hartje KG heeft haar team voor de buitendienst uitgebreid. Om ook het eigen CONTEC-merk ook lokaal in een Point of Sale (POS) op een doeltreffende manier in de markt te zetten, stellen we onze CONTEC Sales Managers (CSM) aan u voor.

Met ons profiteert u van:

  • Geoptimaliseerd startassortiment
  • Opbouw in Point Of Sale
  • Etikettering
  • Optimalisatie doorlooptijd
  • Individuele ontwikkeling
Uw voordelen:

  • Uw eigen contactpersoon
  • Persoonlijk advies
  • Individuele planning
  • Uitvoering
  • Controle

CSM Nord – Thorsten Schiller
Verkoopgebieden: Kiel, Hamburg, Potsdam
Mobiel: 0 1 51 – 53 808 576
Mail: thorsten.schiller@hartje.de

CSM Nordwest – Heiko Stephanidis-Hengehold
Verkoopgebieden: Hoya, Bielefeld
Mobiel: 0 1 51 – 53 808 650
Mail: heiko.stephanidis@hartje.de

CSM West – Michel Hendrix
Verkoopgebieden: Köln, Gelsenkirchen
Mobiel: 0 1 51 – 53 808 438
Mail: michel.hendrix@hartje.de

CSM Südwest – Yvonne Fiedler
Verkoopgebieden: Heidelberg, Frankfurt, Bielefeld
Mobiel: 0 1 51 – 53 808 439
Mail: yvonne.fiedler@hartje.de

CSM Süd – Günter Albrecht
Verkoopgebieden: Augsburg, Heidelberg, Göppingen, Nürnberg
Mobiel: 0 1 51 – 53 808 572
Mail: guenter.albrecht@hartje.de

CSM Ost – Heike Darnstedt
Verkoopgebieden: Potsdam, Leipzig, Ochtmersleben, Nürnberg
Mobiel: 0 1 51 –  53 808 573
Mail: heike.darnstedt@hartje.de

CSM Nederland – Marco Smeets
Verkoopgebied: Nederland
Mobiel: +31 655 / 128328
Mail: marco.smeets@hartje.de

CSM Belgien – Geoffrey Vandamme
Verkoopgebied: België
Mobiel: +32 467 / 044161
Mail: geoffrey.vandamme@hartje.de

CSM Österreich – Herbert Heissenberger
Verkoopgebied: Austria
Mobiel: +43 664 / 88606686
Mail: herbert.heissenberger@hartje.de

Geïnteresseerd om een exclusieve distributeur in uw land te worden?

CONTEC is het toonaangevende onderdelen- en accessoireshopsysteem voor fietsendealers in Duitsland. Het merk maakt deel uit van de traditionele Hermann Hartje KG. De missie van CONTEC is om elke fietser hoogwaardige fietsonderdelen te bieden die zowel voor dagelijkse pendelaars als voor prestatiegerichte weg- of mountainbikers aantrekkelijk zijn.

Wij ontwikkelen en verbeteren ons assortiment voortdurend om mensen een betere fietservaring te bieden. Onze missie is om CONTEC tot ’s werelds toonaangevende merk voor fietsonderdelen en -accessoires te maken. Als je deel wilt uitmaken van deze reis, laten we dan praten.

Heeft u al ervaring als distributeur in de fietsindustrie en bent u geïnteresseerd om CONTEC exclusief in uw land te verkopen, stuur dan een e-mail naar onze Export Sales Manager Freddy Keisse op: freddy.keisse@hartje.de.

Hij zal graag samen met u de mogelijkheden onderzoeken.